GRA TERENOWA „POD SKRZYDŁAMI ANIOŁÓW”

W niedzielę 15 września odbyła się gra terenowa „Pod skrzydłami aniołów”. Prognozowane deszcze ustąpiły, co umożliwiło wielu rodzinom udział w zabawie.

Trasa prowadziła ulicami Strzelec Górnych, gdzie na uczestników w 10 punktach czekały nasze parafialne anioły. Przygotowane zadania miały na celu przybliżenie postaci św. Michała Archanioła, którego figurę z Gargano będziemy gościć w naszej parafii 16 i 17 października.
Szczególne podziękowania kierujemy do Młodzieżowego Zespołu Caritas z p. Lidią Pastuszak na czele, 5-tej Bydgoskiej Drużyny Harcerzy Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej oraz Klubu Łuczniczego ULKS ZRYW z Dobrcza, którego obecność wzbudziła ogromne zainteresowanie. Ponadto pragniemy podziękować wszystkim zabezpieczającym punkty zadaniowe, a także tym, którzy upiekli ciasto, zapewnili pyszne hot-dogi i ciepłą kawę dla powracających z terenu uczestników zabawy.
Za każdy rodzaj wsparcia i ofiarowane modlitwy: Serdeczne Bóg zapłać!
Magdalena Burzych
Posted on: 17 września 2024Renata Śliwa